Stuur je dagboekfragment naar deBuren!

Hey lieve bloggers

Superleuk nieuws! Aanlegplaats werkt samen met deBuren en Curieus vzw aan een avond over het egodocument. Op 13 oktober wordt de rol van dit genre in de literatuur verkend via gesprekken met Joris van CasterenJoke van Leeuwen en Roan Kasanmonadi onder leiding van columnist Yelena Schmitz.

En we zoeken nog volk om voor te dragen uit eigen werk!

Wil jij die avond aan een lief publiek een inkijk geven in je innerlijke wereld? Stuur dan een dagboekfragment van maximaal één kantje (of ongeveer 2 minuten in voordracht) in. Je mag een tekst kiezen van lang geleden of vorige week, gevoelig of grappig, weloverdacht of recht uit het hart; let er alleen op dat jij en je omgeving zich comfortabel voelen met het delen.

Om je wat richting te geven stellen we twee thema’s des levens voorop: verlangen en kwetsbaarheid. Je mag voor elke categorie maximaal één fragment indienen, dus twee in totaal. Een jury van deBuren, Curieus en Aanlegplaats selecteert maximaal 6 teksten. De auteurs van deze teksten zouden we graag toevoegen aan onze line-up. Je hebt de keuze om je tekst alleen op het podium te brengen of om je tekst daarnaast te laten publiceren op de websites van deBuren en Aanlegplaats.

De deadline om maximaal twee dagboekfragmenten in te dienen is 29 september; je krijgt ten laatste op 6 oktober te horen of jij je tekst zal brengen op ons podium.

>>> Stuur je dagboekfragment(en) naar aline@deburen.eu

Hier vind je de oproep nog eens op de site van deBuren. We rekenen op jullie massale deelname!

Groetjes

Dirk, Katrien, Jo en Marjon

Plaats een reactie